Dubai Nakliye

Dubai nakliye nedir, nasıl yapılıyor? sorusunun en iyi yanıt bulduğu yerdesiniz. Uçar Trans, güvencesiyle Dubai nakliye firmaları bilgileri. CMR Sigortalı Özmal araç filomuzla karayoluyla Suudi Arabistan ve İran üzeri alternatifli güzergah seçeneği Dubai nakliye hizmetinde sunarız. Her aldığınız hizmeti zaman ayrıcalıklı hissedeceğiniz kurumsal Ortadoğu ve Türki Cumhuriyeti nakliyecisiyiz.

Profesyonel olarak çalışan Uluslararası Nakliyat Şirketi arıyorsanız her zaman doğru adresiniz Uçar Trans 'tır.

Dubai; BAE Ülkesi içerisinde bulunan bir şehirdir. Dubai nakliye ise yurt içi ve yurtdışından Dubai’de yapılan taşımacılığı ifade etmektedir. Uçar Trans; uzun yıllardır Dubai nakliye konusunda uzman firmadır.

Müşterilerimize en çok yansıttığımız duygu güvendir. Yükleme yerinden varış noktasına kadar ihracat edilen ve ithal edilen yükler Uçar Trans güvencesiyle taşınır.

Yolda aracın durumu, şoförlerin kurallara uygun davranması tamamen müşterilerimizin yüklerine önem verdiğimiz ve işimizi ciddiye aldığımız anlamına gelmektedir. Uzun yıllardır Dubai nakliye firması olmamız bizi diğer firmalardan farklı kılmaktadır.

Dubai taşımacılık organizasyonunun operasyon süreçlerini doğru şekilde yönetmemiz ve kontrollü şekilde ilerlememiz bize olan güveninizin devamlılığı için önemli kriterlerimiz içerisinde yer alır.

Dubai Nakliye’de Güzergah ve Transit Süre

Türkiye > Suudi Arabistan > Dubai

Türkiye > İran > Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri)

Dubai Güzergah: Yükleme yeri – İskenderun Liman(RORO Feribot) – Duba Port Limanı(Suudi Arabistan Giriş Limanı) – Dubai adres teslim Suudi Arabistan’da Duba Port ( Arabistan giriş Limanı ) ‘ta işlemler yapılır. İşlem bitiminde araç yüklerini boşaltmak için adreslere sevk edilir. Transit süre 16-18 gün arasıdır.(tahmini süre)

İran Üzeri Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri) Karayolu Taşımasında güzergah şu şekildedir: Türkiye’den yükleyen Dubai nakliye aracımız gümrük işlemlerini tamamladıktan sonra örnek İstanbul’dan yüklemiş ise Erenköy veya Muratbey Gümrüğünde gümrük tamamlanır; Doğubeyazıt Gürbulak Sınır Kapısından İran’dan transit geçerek Dubai’ye varış yapar. Dubai’nin Sharjah Limanından işlemleri tamamlandıktan sonra Dubai adres teslimi olmaktadır. Bu süreçte toplam 8 – 9 günlük bir zaman diliminde teslimat yapılır.