Fransa Nakliye

Fransa nakliye hizmetlerinde 11 yıllık deneyimi geride bırakan firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamak adına gerek fiyatlandırmalarda gerekse taahhüt edilen zamanda yüklerin güven içinde yerine ulaşmasını sağlamaktadır.

Uluslararası Nakliye hizmetinde İSO 9001 Kalite Belgesi, C2 Belgesi, Özmal filosu ile Fransa nakliye TIR ile karayolu taşıma şirketleri arasında Ekenel Trans tercih sebebidir.

Profesyonel olarak hizmet sağlayan Firmamızın haftalık İstanbul’dan parsiyel çıkışlarımız Paris, Bordeaux, Marseille, Lyon, Toulouse ana bölgelerinin bağlı olduğu şehirlere TIR ve Minivan araçlarımızla dağıtım yapmaktayız.

Fransa bulunan güçlü acentemiz ile sağlam alt yapımız gabari dışı taşıma, lowbed, proje, komple araç taşımacılığı gibi müşterilerimize gönül rahatlığı ile hizmet sunacağımız güçlü yapımızla teslimatlar sunarız.

Türkiye Fransa Nakliye Hizmeti Verilen Şehirler

Türkiye Fransa nakliye uygulamalarımızda bütün sınırları kaldırıyoruz. Gerek Türkiye’nin gerekse Fransa’nın geniş bir ülke olması çoğu kişiyi korkutabilir.

Fakat planlı programlı bir nakliye süreciyle istenen bütün şehirler arasında ulaşım sağlamak mümkündür.

Bizler Türkiye’nin her şehrinden aldığımız yükü aynı şekilde Paris, Marsilya, Lyon, Nis, Nantes, Lille, Rennes, Reims, Strazburg, Bordeaux, Angers, Nimes, Tours, Brest, Pau, Calais ve diğer bütün şehirlere ulaştırabiliyoruz.

Tam donanımlı araçlarımızla yüklerinizi nasıl teslim aldıysak aynı kalitede ve güvende son alıcısına iletmeyi başarıyoruz.